Archív


Veľké technické zmeny na škole

Autor: danizek | 2021-05-11 14:04:48

Milí GJHáci,

dúfame, že ste v zdraví prekonali obdobie dištančného vyučovania a tešíte sa naspäť do školy. Od septembra sme tvrdo pracovali na modernizácii našej školy a chceme vám priblížiť zmeny, ktoré na vás čakajú.

📡 Rozšírená WiFi konektivita po celej škole
Vymenili sme väčšinu prístupových bodov za nové a systematicky ich rozmiestnili, aby pokryli čo najväčší priestor. Nové prístupové body poskytujú lepšiu priepustnosť, ktorú škola potrebuje.
V rámci modernizácie došlo k zmene WiFi certifikátu, ktorý zvýši bezpečnosť našej siete a zároveň dovoľuje novším systémom (Android 11), aby sa vôbec pripojili. Preto je dôrazne odporúčané (v niektorých prípadoch potrebné) zmeniť nastavenia vašich zariadení podľa týchto inštrukcií.

⚡ Nová centrálna nervová sústava školy
Našu školu poháňa nová, 10-gigabitová optická sieť 🥳. Poskytne nám lepší výkon, nižšiu latenciu a hlavne menej problémov s konektivitou. Menené boli všetky hlavné switche, káble a router, taktiež sa optimalizovala topológia siete. Ďakujeme vedeniu za túto investíciu.

🖥️ Nové monitory v ŠVL 2 a 3
Do učební ŠVL 2 a 3 sme umiestnili moderné, ultra široké monitory, ktoré uľahčia študentom prácu s počítačom. Prosíme (a žiadame), aby ste sa k novému vybaveniu správali šetrne. Akékoľvek poškodenie bude dohľadané a potrestané.

Veríme, že vás novinky potešia a namotivujú na prezenčné vyučovanie.
Admini GJH


Zmena študentských webových stránok

Autor: danizek | 2021-01-20 01:19:35

Od januára sa mení spôsob fungovania študentských webových stránok. Každý študent, ktorý chce webovú stránku, si ju aktivuje v intranete rovnako ako pri vytváraní databázy. Túto možnosť nájdete v intranete v sekcii "Správa profilu". Touto akciou sa obsah vášho www priečinka nezmení a ku svojej stránke budete môcť pristupovať na rovnakej adrese ako predtým.
V prípade akýchkoľvek problémov kontaktujte adminov.

Želáme vám do nového roku veľa zdravia a úspechov.
Vaši admini :)


Aktualizácia Stránky

Autor: happy | 2016-07-02 18:20:36

Stránka bola aktualizovaná na novú verziu. Niektoré informácie boli opravené a doplnené.


Nástroj na opravu webstránok

Autor: happy | 2016-06-16 22:41:08

Do sekcie Pre ŠVL bol pridaný nástroj na opravu webstránok, napríklad pre prípady, že si vymažete www folder, urobíte na novo a potom vám stránka nefunguje.
Copyright (C) 2015-2021 Jakub Veselý & Lenka Koplíková, built using UIKit

Verzia 3.0